Złomowanie i kasacja samochodu

W przypadku, gdy dany pojazd nie nadaje się już do użytku w ruchu drogowym, należy go wyrejestrować oraz poddać złomowaniu. Kasacja samochodu w naszej firmie przebiega w sposób szybki i sprawny.

Po otrzymaniu kompletu niezbędnych dokumentów (spis poniżej), we własnym zakresie odbieramy auto przy pomocy firmowych lawet. Po sprawdzeniu stanu auta wypłacamy ustaloną kwotę pieniędzy w gotówce oraz wydajemy zaświadczenie o demontażu auta.
Taki sposób pozbycia się uszkodzonego pojazdu jest jedyną legalną metodą.

Dokumenty, wydawane przez naszą firmę są bowiem konieczne do wyrejestrowania auta i w dowolnym czasie mogą być skontrolowane przez Wydział Komunikacji.

 • Przyjmujemy do złomowania pojazdy wszystkich marek i zapewniamy własny transport,
 • Wystawiamy zaświadczenia o demontażu samochodu,
 • Płacimy gotówką za kompletne auto.

KASACJA SAMOCHODU – NIEZBĘDNE DOKUMENTY:

 • DOWÓD REJESTRACYJNY
  Jeżeli dowód rejestracyjny został zagubiony lub zatrzymany przez Policję, przed złomowaniem należy uzyskać zaświadczenie potwierdzające rejestrację z Wydziału Komunikacji.
 • KARTA POJAZDU – jeżeli była wydana
 • TABLICE REJESTRACYJNE
 • DOWÓD OSOBISTY WŁAŚCICIELA POJAZDU
  Jeśli dane auto zarejestrowane jest na kilku współwłaścicieli, zaświadczenie o demontażu należy doświadczyć z podpisami wszystkich, albo upoważnić do tego jedną osobę.
 • UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY
  W przypadku gdy auto zostało zakupione, a nie jest jeszcze przerejestrowane, należy przedstawić oryginalną umowę kupna sprzedaży. W przypadku większej liczby umów, dostarczyć należy wszystkie, począwszy od pierwszego właściciela, kończąc na ostatnim nabywcy, który podjął się kasacji samochodu. Każda z umów musi być czytelna i posiadać niezbędne dla jej ważności elementy (Kodeks Cywilny).

INNE

officially,you stopped being able to download or upgrade your system to windows 10 on July 29,2016 Windows 10 Education Key
windows 10,free and safe download Windows 10 Enterprise Key
windows 10 latest version:windows 10 is here to change the game Windows 10 Pro Key
microsoft’s windows 10 operating system (OS) marks a major turning point for the company Windows 10 Home Key

 • Jeżeli współwłaścicielem auta jest firma leasingowa albo bank, należy przygotować również i dostarczyć zgodę na zbycie pojazdu, ewentualnie potwierdzenie zakończenia umowy kredytu/leasingu.
 • W przypadku śmierci właściciela lub jednego ze współwłaścicieli przedstawić należy odpowiednie postanowienie, wydane przez sąd.

KONTAKT

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące złomowania pojazdów oraz umówić warunki i termin odbioru prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 087 523 71 21 , GSM 691-338-370 bądź mailowy euroza-ca1@wp.pl

Comments are closed