Auto złom Trynek – Gliwice. Oferta firmy Exmet

Szukając kasacji aut najlepiej wybrać doskonałych fachowców. W Gliwicach niewątpliwym liderem złomowania pojazdów jest firma Exmet, która ma do zaoferowania nie tylko auto złom, ale też skup samochodów. Przedsiębiorstwo można znaleźć przy ul. Liliowej 21 w dzielnicy Trynek. Co wyróżnia ich ofertę? Na jakie ceny za samochód do złomowania możemy liczyć?

Doskonały auto szrot w Twojej okolicy

Skup aut i złomowanie Exmet-Gliwice działa na rynku motoryzacyjnym już od ponad 35 lat. Tak bogate doświadczenie to gwarancja jakości sama w sobie! Firma umożliwia nie tylko usługi złomowania pojazdów, ale także skupu samochodów używanych przeznaczonych do auto złomu. Oferuje skup popularnych marek samochodów w każdym stanie i wypłaca za nie atrakcyjne ceny gotówką. Szrot ten skupuje auta od klientów, następnie przekazuje je do autoryzowanej stacji demontażu, dzięki czemu recykling pojazdów jest zgodny ze wszystkimi rygorystycznymi normami dotyczącymi rozbiórki pojazdów. Kasacja aut odbywa się legalnie i zgodnie z prawem.

Złomowanie aut blisko Ciebie

Stacja demontażu pojazdów nie zawsze jest zlokalizowana dokładnie w miejscu, w którym mieszkasz. Dzięki ofercie firmy Exmet-Gliwice nie musisz martwić się o dostarczenie pojazdu do wybranych miejsc, co jest wyjątkowo trudno w przypadku gdy Twoje auto jest uszkodzone i nie porusza się o własnych kołach. U nich możesz liczyć na skup aut w Twojej miejscowości, z dojazdem po zepsuty samochód za pomocą lawety. Firmę znajdziesz w Gliwicach na ul. Liliowej – to teren gdzie znajduje się auto złom Gliwice, w pobliżu ulicy Lotników i Lotniska aeroklubu. Auto szrot Trynek – bo w tej gliwickiej dzielnicy mieści się siedziba firmy Exmet, ma swoje usługi złomowania dostępne na szerokim obszarze całego miasta Gliwice, jak i okolic. Możesz zamówić odbiór pojazdu prosto spod Twojego domu. Po auto zostanie wysłana laweta, a jej kierowca przekaże Ci wszystkie dokumenty poświadczające skup (legalna umowa kupna-sprzedaży) i wypłaci Ci należności gotówką na miejscu.

Auto złom Gliwice ul. Liliowa 21

Zamów odbiór pojazdu do złomowania

Wystarczy, że zadzwonisz na nr telefonu firmy Exmet-Gliwice i zapytasz o złomowanie aut. Kasacja pojazdów i skup aut dostępne są w atrakcyjnych cenach, jednak dokładną wysokość sumy poznasz gdy skorzystasz z indywidualnej wyceny, którą proponuje firma. Do jej zrealizowania będzie potrzebne kilka informacji o Twoim samochodzie. Przygotuj Dowód Rejestracyjny pojazdu i podaj z niego dane dotyczące marki samochodu, modelu oraz rocznika. Dział handlowy Exmetu wyceni Twoje auto w ciągu paru minut i zaproponuję cenę za jego skup. Oferty cenowe dostosowane są również do stanu samochodu, który sprzedajesz – jeśli posiadasz informacje o tym, nie zapomnij poinformować pracownika skupu. Jeśli odpowiadają Ci zaproponowane warunku pozostaje umówić się na konkretny termin odbioru samochodu, lub też możesz wybrać się nim osobiście do auto złomu firmy na ul. Liliowej.

Opracowanie: Exmet-Gliwice: kasacja aut i auto złom oraz szrot na którym znajdziesz używane części. Szczegółowa oferta na złomowanie samochodu dostępna na stronie firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, infolinia czynna 24h: +48 32 232 55 99. Długie godziny otwarcia i możliwość przyjazdu osobistego: ul. Liliowa 21, 44-100 Gliwice.

Możesz również polubić…