Volkswagen Polo ile pali na 100km? Volkswagen Polo VI generacji – kontynuacja tradycji. Raport spalania Volkswagen Polo

Volkswagen Polo VI generacji jest kolejną generacją samochodów miejskich produkowanych przez niemiecki koncern motoryzacyjny Volkswagen AG od roku 1995. Volkswageny Polo są to samochody od dziesięcioleci sprawdzone. Słyną ze swojej trwałości i typowo miejskich osiągów. W tym artykule zadamy sobie pytanie Volkswagen Polo ile pali na 100km i spróbujemy na nie odpowiedzieć. Jako, że to auto już zostało określone jako miejskie, możemy oczekiwać od niego niskiego spalania. Spójrzmy zatem na raport spalania Volkswagen Polo, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Volkswagen Polo ile pali na 100km?

Spójrzmy na raporty, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie. Volkswagen Polo z silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i mocy 75 koni mechanicznych pali 5, 4 litra na 100 kilometrów. Benzynowa wersja silnika o pojemności 1 litra, ale mocy 95 koni mechanicznych pali 5, 9 litra. Raporty wskazują, że wersja o pojemności również 1 litra, ale tym razem o mocy 115 koni mechanicznych pali 6, 2 litra na 100 kilometrów.

Raport spalania Volkswagen Polo

Jak widać, Volkswagen Polo ma bardzo niskie spalanie i świetnie nadaje się do miejskich zastosowań. Wyjaśnia to dlaczego jest tak popularny w kraju nad Wisłą.

 

Możesz również polubić…