Ile pali Toyota Aygo? Miejskie spalanie Toyoty Aygo. Raport spalania Toyota Aygo

Spójrzmy w tym artykule na samochód Toyota Aygo i zastanówmy się dlaczego w tytule pojawiło się określenie miejskie spalanie. Jest to samochód osobowy z 4 miejscami w środku. Produkowany przez koncern Toyota Motor Corporation. Trzeba zaznaczyć, że ten samochód ma silniki o bardzo małej pojemności – jedynie 1 litra. Samochód jest też wyjątkowo kompaktowych rozmiarów, zmieścić się nim można w każde miejsce parkingowe. Spójrzmy zatem na raport spalania Toyota Aygo.

Ile pali Toyota Aygo?

Toyota Aygo II z silnikiem o pojemności 1. 0 litra i o mocy 69 koni mechanicznych pali 5, 2 litra na 100 kilometrów. Tutaj właśnie możemy znaleźć odpowiedź dlaczego w tytule artykułu jest określenie miejskie spalanie. Przy dzisiejszych cenach paliwa za przejechanie 100 kilometrów tym autem zapłacimy mniej niż 25 złotych.

Raport spalania Toyota Aygo

Jak widać, gdy zadajemy sobie pytanieile pali Toyota Aygo, możemy zobaczyć, że jest to samochód palący bardzo mało benzyny w przeliczeniu na 100 kilometrów i jest to samochód bardzo atrakcyjny dla osób, które szukają samochodu miejskiego.

 

Możesz również polubić…