Gry liczbowe – co wybierają gracze?

Gry liczbowe w które można grać poza kasynem warto jest wybierać ze względu na własne przekonanie. Należy bowiem pamiętać, że w przypadku praktycznie każdej gry losowej nie istnieją metody skutecznego przewidywania liczb. Jedyną możliwością trafienia głównej wygranej to po prostu posiadania dużego szczęścia. Które gry liczbowe często wybierają osoby odwiedzające kolektury Lotto?

 
Najczęściej w kolekturach wybierane są znane gry. W przypadku kumulacji najczęściej skreślane są oczywiście liczby do Dużego Lotka. W pozostałe dni wybierane są za to te gry, które dają mniejsze wygrane, ale większe szanse na sukces. Tak jest w przypadku gry Multi Multi. Dodatkowo Totalizator Sportowy obecnie oferuje dodatkowe premie w przypadku wygranej na określoną liczbę skreśleń, co sprawia, że gra jest bardziej popularna w dni promocji.
Stale popularną grą jest Mini Lotto. Jeśli chodzi o Mini Lotto wyniki, to pojawiają się one codziennie, ponieważ losowanie tej gry odbywa się siedem dni w tygodniu wieczorem. Praktycznie codziennie też ktoś trafia główną nagrodę. Wynika to z faktu, iż standardowy zakład Mini Lotto kosztuje niewiele w porównaniu do możliwej wygranej.

Możesz również polubić…